porządek

Przedpokój jest to miejsce, które ciężko jest utrzymać w całkowitym porządku. Przychodzimy tam od razu z dworu, często z brudnymi butami, mokrą kurtką czy kapiącym parasolem. Kiedy macie zwierzaka utrzymanie porządku tam wydaje się być nie tylko masakrycznie trudne, ale wręcz niewykonalne. Jak utrzymać porządek w przedpokoju?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/porzadek-w-przedpokoju/

Jak utrzymać porządek w przedpokoju?

Głównym powodem do sukcesu jest  przede wszystkim organizacja. Każdy przedmiot powinien mieć miejsce swojego przechowania. Zmierzcie dokładnie swój przedpokój, czy też korytarz. Musicie wiedzieć, czy jest on duży, ile miejsca macie, jaka przestrzeń może być zagospodarowana. Skupcie się na tym, ponieważ jest to bardzo ważne. 

Rzeczy takie jak kurtki zimowe, w sezonie letnim, mogą znajdować się w innym miejscu niż w przedpokoju. Nie korzystamy z nich przecież teraz i niepotrzebnie zajmują nam miejsce. Możemy umieścić je w miejscu nawet trudno dostępnym. Kurtki, buty czy inne akcesoria (szaliki, rękawiczki, klucze, czapki, parasolki itp.) również nie powinny być w zasięgu waszych rąk kiedy na zewnątrz jest upał. Natomiast w zimę dobrze, aby były one na wyciągnięcie ręki. W ten sposób unikniemy spóźniania się do pracy.

Im mniej rzeczy, tym lepiej – postaw na minimalizm

Zastanówcie się, czy wszystkie przedmioty znajdujące się w waszym przedpokoju są wam tam tak naprawdę potrzebne. Jeżeli w waszym przedpokoju wisi cała kolekcja przeróżnych ubrań, a chodzicie tylko w jednej, to bez sensu jest, aby inne zajmowały miejsce na wieszaku. Takie kurtki lepiej jest wynieść na strych lub do szafy w sypialni czy do garderoby.

Świetnym rozwiązaniem będą także worki próżniowe. Jego działanie oraz użytkowanie jest bardzo proste, a nawet banalne.Taki worek dostępny jest w wielu sklepach stacjonarnych, ale znajdziemy go również w internecie w korzystniejszej cenie. w sieci. Nie kosztują one jednak wiele, a  dzięki nim możemy zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca. Im mniej rzeczy, tym większa szansa na utrzymanie czystości.

Zobacz też: http://www.latawcedmuchawce.pl/yerba-mate-co-to-jest-jak-ja-pic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here