Nowoczesne myjnie fryzjerskie do małego i dużego salonu

Salon fryzjerski jest miejscem, do którego przychodzą osoby chcące zmienić swój wygląd. Najczęściej dla pań ten czas jest także czasem relaksu i odpoczynku. Ważne jest, aby salon był nowocześnie wyposażony, aby każdy klient mógł wygodnie siedzieć podczas zabiegu. Szczególnie należy zwrócić uwagę na myjnię fryzjerską. Jak ją wybrać?

Nowoczesne myjnie fryzjerskie

Nie stworzymy salonu fryzjerskiego bez miejsca do mycia włosów. Myjnia fryzjerska jest nieodłącznym elementem każdego salonu. Musi być ona odpowiedniej wielkości, aby zarówno klient, jak i fryzjer mieli wygodnie.

Dostępne są myjnie zintegrowane i przenośne. Ten pierwszy rodzaj powinien znaleźć się z dużych salonach fryzjerskich. Myjnie przenośne najlepiej sprawdzą się w niewielkich zakładach oraz podczas mycia głowy dziecka.

Myjnie fryzjerskie zintegrowane

W profesjonalnym salonie nie powinno zabraknąć zintegrowanej myjni fryzjerskiej. Co to oznacza? Jest to myjka z misą, fotelem oraz słuchawką prysznicową. Jest to zestaw, który wygląda świetnie, jest wygodny i przystosowany do użycia w każdym salonie fryzjerskim.

Zintegrowane myjnie fryzjerskie należy ustawić w odpowiednim miejscu, gdyż taki fotel montowany jest na stałe. Warto wybrać wygodny model z podłokietnikami oraz podnóżkiem, aby klient mógł komfortowo siedzieć podczas zabiegu. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w masaż wibracyjny, który sprawi, że klient poczuje się zrelaksowany i odprężony.

Jak wybrać najlepszą myjnię fryzjerską?

Wybierając myjnię fryzjerską, należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim ważna jest wielkość fotela. Musi być on rozmiarowo dopasowany do wielkości salonu fryzjerskiego. Można wybrać opcję dwuosobową, która idealnie nada się do zakładu, w którym pracuje kilku fryzjerów.

Myjnia powinna posiadać dobrze wyprofilowaną misę, która wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Nie może być ona za głęboka, gdyż może powodować ból karku u klienta. Ważna jest także możliwość regulacji wysokości siedziska, aby dopasować myjkę do wzrostu. Wybierając myjnię, należy wziąć pod uwagę jakość słuchawki prysznicowej oraz węża. Muszą być solidne i wytrzymałe. Dobrym pomysłem jest wybór myjni z półką, która przyda się do przechowywania szamponów, odżywek i innych środków kosmetycznych.

Myjnie fryzjerskie dostępne są w ofercie Beautysystem.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here