Lakiery hybrydowe

0
2861

Lakiery hybrydowe wykorzystywane są do robienia manicure hybrydowego. Jest to nowoczesna technika stylizacji paznokci. Paznokcie pomalowane takim lakierem charakteryzuje wytrzymałość i odporność na naruszenia. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach blisko trzech tygodni. Jest to zatem doskonałe wyjście dla pań, jakie cenią sobie oszczędność czasu. Manicure hybrydowy możemy zrobić zarówno w salonie kosmetycznym, jak również we własnym zaciszu. Paznokcie po użyciu lakieru hybrydowego wyglądają naturalnie i niezwykle efektownie.

Co to jest lakier hybrydowy?

Lakier hybrydowy odmiennie określany lakierem żelowym to powiązanie wartości soak-off i standardowego lakieru do paznokci. Podstawową rozbieżnością prócz składu, oraz mocnej pigmentacji, jest nieodzowność wzmacniania lakierów hybrydowych w lampach LED bądź UV. Kolejnym warunkiem jest wykorzystywanie bazy do hybryd bądź bazy budującej poprzedzającym nałożenie koloru, natomiast na koniec zabezpieczenie pełnej stylizacji za pomocą topu do hybryd, bądź tak nazywanego topu no wipe, więc nie potrzebującego oczyszczania powłoki dyspersyjnej.

Jaki skład oraz formułę mają lakiery hybrydowe do paznokci?

Konsystencja hybrydy jest bardzo istotna – ważne jest to, żeby nie była ona ani za gęsta, ani za rzadka. Dzięki temu łatwo będzie się rozkładało kolor na płytce paznokcia bez obaw o smugi oraz zacieki, natomiast do tego sama aplikacja stanie się przyjemna – błyskawicznie i odpowiednio nałożymy artykuł bez zalewania skórek. Skład lakieru hybrydowego do paznokci także jest niezwykle istotny oraz zależy on od wytwórcy – można napotkać na rynku nie jedynie tradycyjne hybrydy, lecz też lakiery MONO.

Solidne lakiery hybrydowe to podstawa

Podstawową korzyścią lakierów Polish Hybrid jest ich wytrzymałość. Zrobiony za ich pomocą manicure może utrzymać się na paznokciach blisko 2-3 tygodnie, co jest idealnym rezultatem w zestawieniu do tradycyjnego lakieru do paznokci. Z owego także względu to doskonałe wyjście dla pań, jakie zawsze lubią mieć piękne oraz dopieszczone paznokcie, lecz nie chcą poświęcać na to za wiele czasu. Codzienne zmiany lakieru na paznokciach nie jedynie są męczące, lecz także uciążliwe.

Lakier hybrydowy termiczny

Na rynku drogeryjnym dostępne są również lakiery hybrydowe cieplne, jakie zmieniają odcień pod wpływem temperatury. Przy niewielkiej temperaturze odcień lakieru ciemnieje, natomiast przy dużej staje się jaśniejszy. Pomalowanie paznokci takim lakierem zapewnia rezultat zbliżony do francuskiego manicure, gdyż brzeg wolny paznokci (końcówka) ma z zasady mniejszą temperaturę niż płytka paznokcia. Odmiennymi słowy końcówka paznokci będzie ciemniejsza, natomiast przejście kolorystyczne pokazujące rozbieżności temperatur – delikatne.

Jak nałożyć lakier hybrydowy

Nim taki lakier dodamy na płytkę paznokcia, wpierw wykorzystujemy bazę UV. Pełny manicure hybrydowy z kolei chronimy specjalistycznym „top coatem”. Takie powiązanie utwardzone pod lampą UV powoduje, iż lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach chociażby poprzez 3 tygodnie. Żaden typowy lakier nie przetrwa tyle bez odrapania lub rys. Więc także wykorzystywanie lakieru hybrydowego to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu.

Źródło: http://out-med.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here