projektor dla dziecka, czy warto kupić?

Jeżeli nasze dziecko ma problemy z zasypianiem, należy zastanowić się nad zakupem specjalnego urządzenia, jakim jest projektor dla dzieci. Taki gadżet uspokoi dziecko i pozwoli otoczyć je wyjątkowym pokazem światełek. Jest to idealny sposób na wyciszenie dziecka i ułatwienie mu zaśnięcia.

Projektory dla dzieci przeznaczone są maluchom w każdym wieku. Zaletą urządzenia jest doskonałe rozwinięcie wyobraźni dziecka oraz uprzyjemnienie jego czasu. Przy okazji skorzytsają również rodzice, gdy dziecko korzysta z projektora, rodzic może na chwilę zająć się swoimi obowiązkami.

Rodzaje projektorów dla dzieci

Projektor dla dzieci 3w1, najpopularniejszy model. Najczęściej wybierany przez rodziców. Jest to urządzenie uniwersalne, które łączy w sobie lampkę nocną, projektor i radyjko.

Projektory dla dzieci - jakie wybrać?

 

Projektor dla dzieci z karuzelą, również jest popularny, ale nie aż tak jak projektor 3w1. Również pełni kilka funkcji. W przypadku niemowlaków, które większą część dnia spędzają w łóżeczku, taki projektor jest niesamowitą atrakcją. Karuzela wyposażona jest w różne zabawki, o różnych kształtach i kolorach. Oprócz karuzeli, niektóre modele wyposażone są dodatkowo w projektor oraz pozytywkę, która oferuje rozmaite melodie i dźwięki.

Projektor dla dzieci, w formie przytulanki, jest jednocześnie światełkiem, które uspokaja oraz maskotką. Na rynku dostępne są projektory w formie zwierzątek lub postaci bajkowych. Projektor poprzez swój niewielki rozmiar, daję możliwość zabierania go ze sobą, na przykład jak wybieramy się w jakąś podróż z dzieckiem.

Projektor dla dzieci, w formie lampki nocnej, wykonany jest z tworzywa sztucznego, przez co nie może być przytulanką dla dziecka. Za to świetnie sprawdza się jako lampka nocna dla dziecka. Można postawić go na szafce nocnej i w razie potrzeby, gdy dziecko ma problem z zaśnięciem, lampka go wyciszy i utuli do snu.

Projektor dla dzieci z bajkami, przeznaczony jest raczej dla starszych dzieci. Taki projektor wyświetla ulubione sceny i postacie z bajek. Dostępne są w formie lampki lub w kształcie wybranego bohatera bajkowego.

Przeczytaj też: http://www.latawcedmuchawce.pl/posciel-dla-niemowlat-jaka-wybrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here