Kombajny kosmetyczne - możliwość świadczenia wielu usług za pomocą jednego urządzenia

Dziś współczesna kobieta musi nieustannie dbać o swój wygląd, aby pokazać partnerom biznesowym pragnienie doskonałości we wszystkim itp. Stwarza to zapotrzebowanie na usługi wysokiej, jakości wykwalifikowanych specjalistów w salonach kosmetologicznych. Decyzja o zakupie kombajnu kosmetycznego bezpośrednio do producenta Medika pomoże sprostać żądaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Nabycie wielofunkcyjnego sprzętu kosmetycznego pomaga rozwiązać cały szereg problemów za pomocą jednego urządzenia, oszczędzając pieniądze, przestrzeń w salonie i czas klientów.

Zakup kombajnu kosmetycznego – rozwiązanie wielu problemów skórnych w jednym urządzeniem

Zapewnienie maksymalnej wygody w pracy przy minimalnych kosztach pracy jest jednym z powodów zachęcających kosmetologów do zakupu kombajnu kosmetycznego. Za pomocą jednego urządzenia specjaliści mają możliwość pomocy swoim pacjentom w rozwiązaniu szeregu problemów ze skórą.

Najczęściej pacjenci salonów medycyny estetycznej poszukują takich usług:

 • Odmłodzenie skóry, przywrócenie jej świeżości i jedwabistości
 • Stymulacja procesów metabolicznych
 • Napinanie skóry, eliminacja takich nieprzyjemnych zjawisk jak zmarszczki, cellulit, rozstępy, blizny
 • Redukowanie tkanki tłuszczowej.

Tylko kombajn kosmetyczny jest w stanie zapewnić różnorodne usługi kosmetologiczne. Można zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów w salonach urody.

Kombajn kosmetyczny: wielofunkcyjność i praktyczność

   Kombajny kosmetyczne to funkcjonalne urządzenia do różnych zabiegów kosmetycznych. To urządzenie jest wyposażone w panel elektroniczny, za pomocą, którego ustawia się wymagany tryb pracy. Dołączone są do niego różne dysze i narzędzia. Z reguły urządzenie umieszcza się obok fotela kosmetycznego. Powstanie kombajnu kosmetycznego spowodowane było koniecznością połączenia najpopularniejszych funkcji w jednym urządzeniu, co znacznie uprościło pracę kosmetologa.

Z reguły w kombajnach kosmetycznych dostępne są następujące funkcje:

 • Złuszczanie naskórka, oczyszczenie skóry i przygotowanie jej do dalszych zabiegów kosmetycznych
 • Wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry
 • Regeneracja, nawilżenie, rozjaśnienie, uporządkowanie struktur skóry
 • Redukcja złogów tłuszczowych i modelowanie ciała
 • Zabiegi wyszczuplające, intensywna redukcja tkanki tłuszczowej
 • Zapobieganie tworzeniu się zmian obrzękowo – zwłóknieniowo – stwardnieniowych (cellulitu).

Kombajny kosmetyczne to klucz do sukcesu salonu kosmetologicznego

Kombajn kosmetyczny ma następujące zalety:

 • Uniwersalność. Nie trzeba kupować szerokiej gamy urządzeń, zajmując przestrzeń wewnętrzną.
 • Niezawodność. Kombajny kosmetyczne sprawdziły się tylko z najlepszej strony w całym procesie działania.
 • Ekonomiczność. Podstawowe obliczenia pokażą, że znacznie bardziej opłaca się kupić kombajn kosmetyczny niż zakup szerokiej gamy urządzeń kosmetycznych do pielęgnacji twarzy i ciała.
 • Wygoda. Bardzo często w kombajnach kosmetycznych znajdują się moduły dodatkowe, system jednego kabla, który rozwiązuje problem nieestetycznego wyglądu urządzeń. Wszystko to bardzo pomaga w organizacji procesu pracy.
 • Solidność. Wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny robi dobre wrażenie i pacjenci nie będą mieć wątpliwości, co do właściwego wyboru salonu kosmetologicznego.

Przykłady zabiegów, jakie kosmetolog może zaproponować pacjentom posiadając kombajn kosmetyczny

Kombajn kosmetyczny ma możliwość wykonywania podstawowych funkcji, które są popularne wśród odwiedzających kliniki kosmetyczne i salony urody. Należą do nich:

 • Fonoforeza. Podczas zabiegu pacjentowi wstrzykuje się produkty kosmetyczne w skórę pod wpływem fali ultradźwiękowej. Skóra jest odmłodzona, nasycona tlenem, zyskuje zdrowy wygląd.
 • Mikrodermabrazja diamentowa. Kosmetolog, korzystając ze specjalnej głowicy pokrytej diamentowymi cząsteczkami, oczyszcza twarz i wygładza skórę. Ta procedura jest jednym z najdelikatniejszych rodzajów peelingu.
 • Peeling ultradźwiękowy. Oczyszczanie naskórka z martwych komórek i porów z zanieczyszczeń odbywa się za pomocą ultradźwięków. Ta technika sprzętowa nie jest traumatyczna lecz bezbolesna i całkowicie bezpieczna.
 • Terapia mikroprądowa.Ta procedura ma na celu wystawienie skóry twarzy na działanie prądu elektrycznego o niskiej częstotliwości w celu przetransportowania kosmetycznych produktów odżywczych do jej głębokich warstw. Dzięki mikroprądowi aktywowana jest naturalna produkcja włókien kolagenu i elastyny, zwiększa się napięcie skóry, zapobiega się zastojowi cieczy w tkankach.

Urządzenie wielofunkcyjne producenta Medika jest kompaktowe, nie zajmuje dużo miejsca w obszarze roboczym. Interfejs jest przejrzysty i dostępny dla każdego użytkownika. Jeśli personel salonu chcesz przejść profesjonalne szkolenie w zakresie jego użytkowania, szkoleniowcy zapewnią taką usługę i wydadzą certyfikat potwierdzający posiadane umiejętności. Logiczny wniosek z powyższych argumentów jest taki, że kombajny kosmetyczne są poza konkurencją wśród urządzeń swojej klasy. Jeśli nasuwają się pytania dotyczące warunków zakupu lub właściwości urządzenia, można zadzwonić do menedżerów.

Więcej tutaj: https://medikapoland.pl/pl/content/44-kombajny-kosmetyczne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here