współpraca

Dlaczego ze mną?
Twardy Szparag jest blogiem o dobrym gotowaniu. Skupia uwagę na autentyczności prezentowanych przepisów, składników z jakich wykonywane oraz wykorzystywanych umiejętności. Będąc farmaceutą, dbam o to, aby prezentowane treści kulinarne zawierały w sobie zdrowe składniki, a gotowe dania były ciekawe, niestandardowe (jak na polskie warunki) oraz zbilansowane pod względem odżywczym.Blog kieruje wielką uwagę na kuchnię lokalną, ale lokalną globalnie, toteż prezentowane są przepisy przygotowane na podstawie odbytych przeze mnie podróży kulinarnych po świecie. Stąd też wiele przepisów z kuchni greckiej (kreteńskiej i ateńskiej i jońskiej), francuskiej, hiszpańskiej czy portugalskiej. Wiele przepisów wzbudza entuzjazm czytelników, którzy określają je jako autentyczne i rdzenne, a więc najbardziej zbliżone do ich smaków z podróży.
Jako, że blog jest skierowany do świadomych czytelników, miesięcznie odwiedza go grupa około 18 tysięcy użytkowników. Warto dodać, że wpisy na blogu są publikowane średnio 5 razy w miesiącu, a więc blog skupia się na jakości, a nie ilości proponowanych treści. 
Fanpage na facebooku, ma w tej chwili grono ponad 1600 miłośników, przy czym stopień aktywności tej grupy jest naprawdę spory, w porównaniu do innych „dużych” stron. Mimo tego, że grupa fanów nie jest jeszcze tak liczna, wybrane wpisy osiągają wysokie statystyki polubień czy komentarzy.
Ciekawostką jest fakt, że z przepisów publikowanych na mojej stronie korzystają co najmniej 2 cukiernie – co z wielkim zdziwieniem odkryłem, odbierając kolejne telefony z zaproszeniem i prośbą o instruktaż. 
 
Co mogę zaoferować?
Standardowymi formami współpracy na blogu są artykuły i posty sponsorowane*, recenzje oraz testy produktów marki, konkursy dla czytelników, prowadzenie lub współprowadzenie warsztatów z użyciem produktów marki.
*Wszelkie artykuły i posty publikowane na blogu są mojego autorstwa i w ramach współpracy mogą być konsultowane przez firmę. Nie publikuję tekstów pochodzących z zewnątrz, nie będących mojego autorstwa.
 
Napisz do mnie info@twardyszparag.pl 
 
Dotychczasowa współpraca z markami:
 
rh_logo
 
tzs